Telefon
WhatsApp
Viranşehir'de karla mücadele çalışmaları devam ediyor
300 X 250 Reklam Alanı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı uyarının ardından kar yağışı, gece saatlerinde Viranşehir ilçesinde de etkili oldu.

Gece saatlerinde başlayan kar yağışı, ilçeyi beyaza bürüdü. Yapılan uyarıları göz önünde bulundurarak teyakkuza geçen Viranşehir Belediyesi'nin karla mücadele ekipleri, vatandaşların yaşamlarının sorunsuz bir şekilde devam ettirebilmeleri için sabahın erken saatlerinde kar küreme ve tuzlama çalışması başlattı.

Kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve günlük yaşamın aksamaması için gerekli çalışmayı hızlı bir şekilde yürüten ekipler, hummalı bir şekilde yürütülen çalışmalarla kar yağışından dolayı hiçbir sorun yaşanmamasını sağladı.

Demirci Yolu, Hastane yolu, Yenişehir Tren Parkı yolu başta olmak üzere ilçenin birçok semtinde kar küreme ve tuzlama çalışması gerçekleştiren ekipler, hem yolların ulaşıma açık kalmasını sağladı hem de vatandaşların rahat bir nefes almasına vesile oldu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşların gündelik işlerinde herhangi bir aksama olmaması için ekiplerin büyük bir özveri ile çalıştığını belirtti.

Ekinci, "Meteoroloji tarafından yapılan kar yağışı uyarısından sonra Viranşehir Belediyesi olarak yaşanabilecek her türlü olumsuzluğu karşı gerekli tüm önlemleri almıştık. Gece etkili olan kar yağışı sonrası ekiplerimiz anında çalışmalara başladı. Kar yağışına her an hazır olan belediye ekiplerimiz ana arterler başta olmak üzere tüm mahallelerimizde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Vatandaşlarımızın rahatlığı ve huzuru için çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Şanlı Urfa içme suyu

Yazarlarımız

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği